14.KVĚTNA 2016 - POŘÁDÁ OMS BŘECLAV

Pozor!
Pořadatelem je OMS Břeclav, nikoli MSKAO, z.s. 

Datum konání: SOBOTA 14. KVĚTNA 2016

 

VÝSLEDKY

Jméno psa   Majitel
Vůdce
Počet bodů Cena Poznámka
NOX ZE ŽANDOVSKÝCH VRCHŮ KO Karel Grandič 228 I.  
BRIXIE Z KYJOVIC CF Bohumil Ellinger 228 I.  
BARNY Z LESA HABRŮVKY VMO Jan Valášek 228 I.  

JANIS JOPLIN MORRISON

AS Růžena Lepařová 225 I.  
ALMA Z LIPSKÝCH KOPCŮ CF Ondřej Koneček 225 I.  
ANNIE Z KYJOVIC CF Adam Machala 221 I.  
ANGELIKA Z ROMANOVA CHOVU MMO Markéta Janouchová Peroutková 220 I.  

POLI OD NEZDICKÉHO POTOKA

POI Roman Bližňák 218 I.  
BARKA ZIMNÍ VRCH MMO Martin Šrahulek 216 I.  
ANDY ZE SOSNOVSKÉHO VRCHU NDO Radka Hájková 215 I.  
ATIR OD JALOVCOVÉ HALÚZKY VOD Kateřina Horáková 194 I.  

ALL IN ONE DAISY RAIN

IS Lucie Marečková 198 III. Vystavování 2

KLEA Z MEŠÍNSKÉ HÁJOVNY

AS MUDr. Zdeňka Suková 0 N  

 

FOTOGRAFIE
K nahlédnutí ZDE.

m ZV1

 

21.SRPNA 2016 - POŘÁDÁ MSKAO

Datum konání: NEDĚLE 21.SRPNA 2016

Místo konání: Soukromá bažantnice Lechovice

V neděli 21. srpna 2016 jsme pořádali ZKOUŠKY VLOH přímo navazující na skončivší výcvikový kurz našeho klubu a tak byly zkoušky zcela zaplněny mladými a nadějnými psy. Protentokrát si příroda postavila hlavu a celý den silně a vytrvale pršelo, což stěžovalo práci psů i samotný požitek vůdcům a přihlížející koroně. I přes tento rozmar řada psů na klubových zkouškách uspěla, dokonce mnoho z nich výborně a dělali radost všem přihlížejícím, dešti navzdory.

Vrchním rozhodčím byl pan Přemysl Bouška, rozhodčí posuzovali ve složení Josef Novák, Petr Zvonař, Josef Slavík, Jiří  Studýnka, Stanislav Brunclík a Ing. Lucie Studýnková.

Vítězem klubových zkoušek vloh se stala fena pointera AMONA Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ, majitele Miroslava Kopeckého se ziskem I.CENY / 225.BODŮ
GRATULUJEME!

Pořadí Jméno psa Plemeno Majitel Poč. bodů Cena Pozn.
1 Amona z Holubické stráně POI Kopecký Miroslav 225 I.  
2 Bosia Mahagon Kenya IS Daniš Petr 222 I.  
3 Y-Colin z Hradiska Rájce IS Rada Jiří 221 I.  
4 Bona od Zámeckého kopce GS Souralová Ivona 218 I.  
5 Debbie lovec z Gordonu GS Doležal Jakub 216 I.  
6 Ekki z Luhové seče IS Homola Ondřej 214 I.  
7 Kameron z Měšínské hájovny AS Thiel Pavel 212 I.  
8 Cedrik z Holubické stráně GS Doležal Jakub 210 I.  
9 Flash Magic Dreamer Áres Šamarkan GS Hýblová Zdenka 207 I.  
10 Angelus Silvian Mahagony Star IS Šmídová Veronika 205 I.  
11 All In One Daisy Rain IS Marečková Lucie 200 I.  
12 Agar Akimbo Daisy Rain IS Kořínková Zdeňka 193 I.  
13 Bonny ze Svrateckých Pláňav IS Myška Milan 193 I.  
14 Argo z Vlčích hor AS Vanžurová Sylva 188 I.  
15 Felow Magic Dreamer Áres Šamarkan GS Antonín Jakub 207 II.  
16 Andy Warhol Daisy Rain IS Aplová Lucie 198 III.  
17 Gordon Robin Hood Áres Šamarkan GS Sošková Sylva 165 III.  
18 Gordon Joan of Arc Áres Šamarkan GS Antonín Jakub neobstál    
19 Bambini od Zámeckého kopce GS Bártová Zuzana odstoupil    
20 Eccelso Frizzare Davaroni AS Kocourková Zuzana neobstál    
21 Esca Brillare Davaroni AS Novák Ondřej neobstál    
22 Fany z Luhové Seče IS Novotný Vladimír odstoupil    
23 Costa z Mešínské hájovny AS Pastuszanová Radmila odstoupil    
24 Doreen Mahagony Beauty IS Sosnová Kateřina neobstál