Zkoušky vloh

14.KVĚTNA 2017

Datum konání: 14. KVĚTNA 2017

Místo konání: Svobodné Heřmanice

 

VÝSLEDKY

Jméno psa   Majitel
Vůdce
Počet bodů Cena

Sophia Bengie z Bítýšských bažin

POI

Sára Pešatová

222 I.

Šelly z Lukovských lánů

IRWS

Miroslava Holubová

221 I.

Brienne Blackmoor's Shadow

GS Viktor Mára 216 I.

Cedric z Holubické stráně

GS Jakub Doležal 213 I.

Blaire Pearl Moravia 

GS Petr Vávra 211 I.

Doreen Mahagony Beauty

IS Kateřina Sosnová 210 I.

Gordon JOAN OF ARC Áres Šamarkan

GS Jakub Antonín 204 I.

Scotland King's Monti

GS Vendula Geršicová 204 I.

Gordon ROBIN HOOD Áres Šamarkan

GS Sylva Sošková 203 I.

Zephyre Maya REDWEED

IS Marie Braunerová 199 I.

Hornet Pearl MacLeod Áres Šamarkan

GS Šárka Ščudlová 199 I.

Beitris Pearl Moravia

GS Jana Vajdíková 196 I.

Amy Azariel Cedarwood road

IS Monika Hutyrová 184 II.

Teatime at a Romantic Garden z Arislandu

IS Kateřina Sosnová 181 III.

Myla v.d.Westers-Huy

IS Marie Braunerová 169 III.

 

NeJÚSPĚŠNĚJŠÍ

ti

 

20.SRPNA 2017

Datum konání: 20.SRPNA 2017

Místo konání: Hrušovany nad Jevišovkou

       VÝSLEDKY

Jméno psa

Jméno psa   Majitel
Vůdce
Počet bodů Cena

Ivar Afoli

KO

František Zahradníček

225 I. CACT
Ir z Oklikova POI

František Zahradníček

225 I. CACT

Ebony Mahagony

IS Miroslava Němcová 225 I. CACT

Y-Kentigerna z Hradiska Rájce

IS Aleš Pernica 225 I. res.CACT

Louisa Morrison

AS Pavel Thiel 225 I.

Ciro od Hlubokého úvozu

POI Jan Koutný 223 I.

Andy Warhol Daisy Rain

IS Zdenka Kořínková 221 I.

Amy Azariel Cedarwood road

IS Monika Hutyrová 218 I.

Black Scottisch Gin Shadow Dog

GS Šárka Ščudlová 218 I.

Argo z Vlčích Hor

AS Sylva Vanžurová 218 I.
Welika Redweed IS Dagmar Šlachtová 218 I.

Ebony Pearl Ares Šamarkan

GS Šárka Ščudlová 215 I.
Gordon ROBIN HOOD Áres Šamarkan GS Sylva Sošková 215 I.

Questra Morrison

AS Petr Stodůlka 212 I.

Black Jack Daisy Rain

IS Ladislav Lokaj 209 I.

Dynamic Dancer Artegerd

IRWS František Michálek 207 I.

Charlie Chaplin Áres Šamarkan

GS Klára Radič 201 I.
Heavens  Hope Pearl Áres Šamarkan GS Lenka Hůlková 200 I.
Eccelso Frizzare Davaroni AS Zuzana Kocourková 179 II.
Bruno Mars Daisy Rain IS Zdenka Juříková 198 III.
Fany z Luhové Seče IS Pavlína Fenclová 181 III.
Esca Brillare Davaroni AS Ondřej Novák odstoupil  
Fores Gamp z Dvorku Čamourku GS Milan Lorenc nenastoupil  
Bambini od Zámeckého kopce GS Zuzana Bártová odstoupil  


 

 NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ

foto vítězů ZV 2017