Poradce chovu

pro plemeno IRSKÝ SETR

Mgr. Hana Bočková
Pod Vartou 636
373 44 Zliv
Tel.: + 420 776 171 298 ( večer )
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www: CHS DAISY RAIN

PŘEDSTAVENÍ PORADCE CHOVU

Irští setři mě provázejí životem již bezmála 15 let. ( Pokud tedy nepočítám také své rané dětství, Hana Bockova kdy mě setři olizovali patrně již v kolébce, neboť i můj tatínek propadl v mládí kouzlu tohoto aristokratického plemene a vlastnil svého času dva irské krasavce. )
 
V mých 16 letech jsme si domů po mnohaleté pauze opět pořídili setří štěně ( Dora z Hosteckých vrchů ) a já jsem setřímu charismatu a kaštanově zbarvené srsti postupně zcela propadla. Začala jsem s Dorem sbírat zkušenosti na výstavách, na zkouškách a díky pomoci chovatele Honzy Drozda se nám Dora podařilo uchovnit. To byl asi prvotní impulz, kdy jsem se začala o chov tohoto plemene zajímat víc. Netrvalo dlouho a domů přibyla fenka a nápad na založení chovatelské stanice. Můj chovatelský záměr od počátku podporoval také můj partner, kterému patří neskonalé díky, že mě v mém počínání povzbuzuje a podílí se na něm velkou měrou se mnou.

Setři velmi ovlivnili můj život. Postupně jsem se díky nim nechala zapsat do kurzu o první lovecký lístek a získala časem i zbrojní průkaz, abych jim byla při společných loveckých akcích právoplatným partnerem. Předvádím své psy na zkouškách, výstavách a neustále sbírám cenné zkušenosti u nás i v zahraničí. Díky setrům jsem poznala spoustu skvělých lidí.

Jako poradkyně chovu bych ráda pomohla všem budoucím majitelům a začínajícím chovatelům, pokud to budou potřebovat.

Přeji vám, aby byl váš život po boku čtyřnohých mahagonových společníků plný vzájemné radosti a naplněných očekávání. 

                                                                                                                              Mgr. Hana Bočková

 From Address: