Ročník 2014

m cenyVšem děkujeme za účast na naší Klubové výstavě! Po loňské rekordní účasti ještě dále posouváme hranice a letos se naší výstavy zúčastnilo celkem 174 jedinců! Oproti letům nedávno minulým se jedná o dvounásobnobnou účast a jsme nadšeni z takového zájmu majitelů a chovatelů z celé Evropy!
Soudcovské povinnosti se na naše pozvání ujaly dvě persony ze zemí Beneluxu - Catherine Pil z Belgie (předsedkyně belgického pro irské setry) a Willy Duijnkerke z Nizozemska, která je však rozhodčí britského Kennel Clubu (a také chovatelka irských setrů Westerhuy). Velmi jim děkujeme za slova obdivu na úroveň předvedených jedinců, krásné lokality výstavy i celkového zázemí a připravenosti výstavy!
Letošní novinkou na výstavě byly "speciální soutěže", kdy rozhodčí dle svého uvážení nominovali psy v kategoriích Nejlepší srst, Nejlepší pohyb a Nejlepší hlava a v závěrečných soutěžích se pak rozhodovalo o celkovém vítězi. Věříme, že tato specialitka oživila letošní ročník. Stejně jako nové ceny - letos úspěšní účastníci obdrželi velké dřevěné vyřezávané medaile, dřevěné a skleněné vypalované plakety a velké, ručně vyráběné rozety, samozřejmostí již bylo i jihomoravské víno z lokálního vinařství. A stejně jako v předchozích ročnících, medaily, pamlsky a dokonce i plyšovou hračku si odneslo každé zúčasněné štěňátko i každý dorostenec.
Všem Vám děkujeme a těšíme se zase nashledanou v roce 2015!

za tým organizátorů
Ing. Antonín Halla

Rozcestník:
Fotovýsledky - závěrečné soutěže
Fotovýsledky - vítězové plemen
Fotogalerie
Kompletní výsledky

  VÍTĚZ VÝSTAVY - BEST IN SHOW 

Anglický setr - BOURNEHOUSE SEA SHANTY (majitelka Kätlin Kaldoja, Estonsko)

  m BIS

NEJLEPŠÍ PÁR VÝSTAVY
1. místo: Blesk z Vinných tratí + Betty z Vinných tratí (POI, majitel Aleš Ševčík)
2. místo: Dark Devil Áres Šamarkan + Ebony Pearl Áres Šamarkan (GS, majitelka Marta Ščudlová)
3. místo: Lorien July Sunburst (AS, majitel Ing. Martin Kostelník)
m pary

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA VÝSTAVY 
1. místo: Áres Šamarkan (GS, chovatelka Marta Ščudlová)
2. místo: Black Ivy (GS, chovatelka Agata Witkovska)
3. místo: z Holubiské stráně (GS, chovatelka Ing. Karolina Vybíralová)
m chs

SPECIÁLNÍ SOUTĚŽE VÝSTAVY
Nejlepší hlava výstavy: Romarne Stevie Wonder (IS, Gloriana Danze')
Nejlepší pohyb výstavy: Pasja z Orszaku Chrobrego (AS, Katarzyna Planeta)
Nejlepší srst výstavy: Pasja z Orszaku Chrobrego (AS, Katarzyna Planeta)
m special

NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ                                                          NEJLEPŠÍ DOROST
Coopers Snowkiddin'                                                                 Anlory Craggonmore
GS, majitelka Bronislava Gloneková                                        IS, majitelka Gloriana Danze'
m bis-babym bis-puppy

NEJLEPŠÍ MLADÝ JEDINEC                                 NEJLEPŠÍ PRACOVNÍ JEDINEC
Bournehouse Sea Shanty                                                           Zir z Holubické stráně    
AS, majitelka Kätlin Kaldoja                                                       GS, majitelka Olga Vránová
m bis-juniorm bis-working

NEJLEPŠÍ VETERÁN
Liric Jupiter Ludstar
GS, majitelka Zsófia Csatári
m bis-veteran

 


  

 NEJLEPŠÍ JEDINCI PLEMENE - BOB

Anglický setr                                                                                Gordonsetr
Bournehouse Sea Shanty                                                          Zir z Holubické stráně
Kätlin Kaldoja                                                                               Olga Vránová
m BOB-asm BOB-gs

Irský setr                                                                                       Irský červenobílý setr
Romarne Stevie Wonder                                                             Pinky Pepper Shadow Dog
Gloriana Danze'                                                                            Ing. Antonín Halla
m BOB-ism BOB-rws

Pointer
Pawprint Earth Wind n' Fire
Dr.Júlia Pataki + József Pál
m BOB-poi


FOTOGALERIE 

Oficiální fotogalerie MSKAO - v přípravě

Fotogalerie návštěvníků:

Zuzana Nedavašková - angličtí setři
Zuzana Nedavašková - gordonsetři psy
Zuzana Nedavašková - gordonsetři feny + závěrečné soutěže
Ing. Karolina Vybíralová - gordonsetři + závěrečné soutěže
Marta Ščudlová - gordonsetři + závěrečné soutěžě

  


KOMPLETNÍ VÝSLEDKY 

Klubové výstavy se zúčastnilo celkem 174 jedinců.
(výsledky jsou právě zpracovávány, včetně fotografií)

  AS  

Psi
třída dorostu

1. ALLISTAR MISTER OF SETTERCITY – VN1
Narozen: 17.9.2013; ÖHZB ES 828
Otec: Lorien July Sunburst
Matka: Fanchon Return To Sender Gigi
Majitel: Martin Koudelka Claudia Haas
Chovatel: Cornelia Strobl
Posudek:

Psi
třída mladých

2. BOURNEHOUSE SEA SHANTY – V1, CAJC, BOJ, BOB
Nejlepší mladý pes výstavy, BIS - vítěz výstavy
Narozen: 7.2.2013; EST-03406/13
Otec: Bournehouse Royal Quiver
Matka: Bournehouse Scarlet Ribbon
Majitel: Kätlin Kaldoja
Chovatel: P. D. A. Williams
Posudek:

3. BRILIANT DEA ARDUINNA – VD
Narozen: 29.4.2012; ČLP/AS/5979
Otec: Iwanhoe Maxwell Dama Krkonoše
Matka: Beauty Morrison
Majitel: Pavla Maršálková
Chovatel: Jana Zouharová
Posudek:

4. LATIN LOVER DRUMMER BOY – V2, res.CAC
Narozen: 26.7.2011; PKR.VII-13037
Otec: Fieldplay's Yankee Doodle at Silvanus
Matka: Blue Baltic's Surfn' Catalina
Majitel: Jan Cyrulik Ewa Kik
Chovatel: Barbara Gruzzi
Posudek:

5. GENTLEMEN BY NATURE MR. CARBURY – V1, CAC, Klubový vítěz
Narozen: 4.6.2007; MET.As.6098/H/07
Otec: Gentleman by Nature
Matka: Gentlemen by Nature Miss Pauncefoot
Majitel: Sissi Sundberg Györgyné Mód
Chovatel: Sissi Sundberg
Posudek:

Psi
třída pracovní

6. DELLIOR TAPIO DAVARONI – V1
Narozen: 8.2.2010; ČLP/AS/5760
Otec: Yavanna's Kariya Cenhamn
Matka: Camellia Brilanti Davaroni
Majitel: Jiří Havlíček
Chovatel: Lucie Skoupá
Posudek:

Psi
třída vítězů

7. LATIN LOVER HIGH DREAMER IN GOLD – nenastoupil
Narozen: 3.3.2010; ČLP/AS/5820
Otec: Lorien July Sunburst
Matka: Latin Lover Amberqueen
Majitel: Ing.
Jaroslav Šeda
Chovatel: Barbara Gruzzi
Posudek:

8. LORIEN JULY SUNBURST – V1, CAC
Narozen: 27.6.2008; ČLP/AS/6022
Otec: Artizoe High Caliber
Matka: Lorien Tri Lana
Majitel: Martin Kostelník
Chovatel: Irene M. Bottrell
Posudek:

Psi
třída čestná

9. RAVEN WHITE MAGENTA – nenastoupil
Narozen: 16.5.2006; PKR.VII-10174
Otec: Lleyton of Meadow's Brook
Matka: Blue Flower of Magenta
Majitel: Katarzyna Planeta
Chovatel: Agata Pawlak
Posudek:

10. IWANHOE MAXWELL DAMA KRKONOŠE – nenastoupil
Narozen: 18.5.2006; ČLP/AS/5456
Otec: Connemara's Maxwell
Matka: Epril Lady Dama Krkonoše
Majitel: Ing.
Jaroslav Šeda
Chovatel: Květuše Kocúrová
Posudek:

Feny
třída dorostu

11. CRANBERRY DEA ARDUINNA – VN1
Narozen: 31.8.2013; ČLP/AS/6077
Otec: Danger Shahrastani
Matka: Connemara's Cheyenne
Majitel: Jana Zouharová
Chovatel: Jana Zouharová
Posudek:

Feny
třída mladých

12. JANIS JOPLIN MORRISON – V1, CAJC
Narozen: 20.4.2013; ČLP/AS/6062
Otec: Easter Morrison
Matka: Kety z Podřipské Břízy
Majitel: Růžena Lepařová
Chovatel: Soňa Fabová
Posudek:

Feny
mezitřída

13. EDITIONS SECRET FOR DAVARONI – VD
Narozen: 6.8.2012; ČLP/AS/6020
Otec: Editions Kryptonite
Matka: Editions Good Morningamerica
Majitel: Ing.
Lucie Studýnková
Chovatel: Conny Helms + Karen Corey
Posudek:

Feny
třída otevřená

14. PASJA Z ORSZAKU CHROBREGO – V1, CAC, Klubový vítěz
Nejlepší srst výstavy, Nejlepší pohyb výstavy
Narozen: 1.5.2012; PKR.VII-13378
Otec: Wansleydale Orszak Prince
Matka: Lordsett Orient Orchidea
Majitel: Katarzyna Planeta
Chovatel: Zbigniew Dzionek
Posudek:

15. ARKA Z NOVÉHO REMÍZU – VD3
Narozen: 30.1.2011; ČLP/AS/5860
Otec: Janek z Podřipské Břízy
Matka: Inka z Mešinské hájovny
Majitel: MVDr.
Jelena Bystřická
Chovatel: Přemysl Bouška
Posudek:

16. ALFA Z NOVÉHO REMÍZU – VD4
Narozen: 30.1.2011; ČLP/AS/5862
Otec: Janek z Podřipské Břízy
Matka: Inka z Mešinské hájovny
Majitel: MVDr.
Jelena Bystřická
Chovatel: Přemysl Bouška
Posudek:

17. ANDORA LUSCINIA – V2, res.CAC
Narozen: 20.1.2012; ČLP/AS/5942
Otec: Falko od Alpské protěže
Matka: Finta Vis Tranquilla
Majitel: MVDr.
Petra Fedorová
Chovatel: Josef Slavík
Posudek:

Feny
třída pracovní

18. MADONA MIA TULIKETUN DAMA KRKONOŠE – nenastoupila
Narozen: 6.10.2009; ČLP/AS/5754
Otec: Tuliketun Runo-Ratsu
Matka: Ivonne Lady Dama Krkonoše
Majitel: Ing.
Jaroslav Šeda
Chovatel: Květuše Kocúrová
Posudek:

19. DAMIOLLA TUIKE DAVARONI – V1, CAC
Narozen: 8.2.2010; ČLP/AS/5762/11
Otec: Yavanna's Kariya Cenhamn
Matka: Camellia Brilanti Davaroni
Majitel: Ing.
Lucie Studýnková Ing. Petr Macek
Chovatel: Lucie Skoupá
Posudek:

Feny
třída vítězů

20. LAURA LIWIA ELATER POLONICA – V1, CAC
Narozen: 22.6.2011; PKR.VII-12874
Otec: Charming Vagabonds Atlantis Dream
Matka: Inez Kenobi Elater
Majitel: Agnieszka Skórzewska
Chovatel: Agnieszka Skórzewska
Posudek:

21. SOPHIA LOREN MAGENTA IN BLUE – nenastoupila
Narozen: 12.10.2011; ČLP/AS/5982
Otec: King Magenta in Blue
Matka: Tichuana Magenta in Blue
Majitel: Soňa Fabová
Chovatel: Agata Pawlak
Posudek:

22. LATIN LOVER SNOW ON THE SAHARA – V2, res.CAC
Narozen: 10.7.2010; ČLP/AS/5839
Otec: Lorien July Sunburst
Matka: Se'tr Ridge's Desert Rose
Majitel: Martin Kostelník
Chovatel: Barbara Gruzzi
Posudek:

23. SEASET SILVER SNOWFLAKE – nenastoupila
Narozen: 24.10.2009; EST-04173/09
Otec: Bournehouse Silver Dreamer
Matka: Bournehouse White Witch
Majitel: Kätlin Kaldoja
Chovatel: Kätlin Kaldoja
Posudek:

Feny
třída čestná

24. NATURAL BEAUTY ELATER POLONICA – nenastoupila
Narozen: 21.1.2008; PKR.VII-11083
Otec: Silvanus Mortimer
Matka: Maja Liwia Elater
Majitel: Agnieszka Skórzewska
Chovatel: Agnieszka Skórzewska
Posudek:

25. ISIS LADY DAMA KRKONOŠE – V1
Narozen: 18.5.2006; ČLP/AS/5459/09
Otec: Connemara's Maxwell
Matka: Epril Lady Dama Krkonoše
Majitel: Martin Kostelník
Chovatel: Květuše Kocúrová
Posudek:

  GS  

Psi
třída štěňat

26. CELTIC CHAOS KOCHANEJ EMILKI – VN1
Narozen: 4.12.2013; PKR.VII-14208
Otec: Fairray Black To The Future
Matka: Rosalie von der wilden Horde
Majitel: Ralf Wimmer
Chovatel: Grzegorz Sklorz
Posudek:

27. CELTIC FROST KOCHANEJ EMILKI – VN2
Narozen: 4.12.2013; 10258/XVI/13
Otec: Fairray Black To The Future
Matka: Rosalie von der wilden Horde
Majitel: Grzegorz Sklorz
Chovatel: Grzegorz Sklorz
Posudek:

28. CELTIC CHIVAS KOCHANEJ EMILKI – VN3
Narozen: 4.12.2013;
Otec: Fairray Black To The Future
Matka: Rosalie von der wilden Horde
Majitel: Stanislav Vít Marta Ščudlová
Chovatel: Grzegorz Sklorz
Posudek:

Psi
třída mladých

29. ANTHONY SCOTCH DO POLE – V1, CAJC
Narozen: 18.3.2013; ČLP/GS/6463
Otec: Misty Lake's Never Say Never
Matka: Maria Matilde Scotch Dama Krkonoše
Majitel: Alena a Lubomír Fialovi
Chovatel: Zdeněk Hejzlar
Posudek:

Psi
mezitřída

30. ESQUIRE MERLIN ÁRES ŠAMARKAN – V2, res.CAC
Narozen: 13.9.2012; ČLP/GS/6431
Otec: Laurelhach Legend
Matka: Bumble-Bee Áres Šamarkan
Majitel: Viktor Mára
Chovatel: Marta Ščudlová
Posudek:

31. ATREI PRINC PEARL MORAVIA – V4
Narozen: 6.8.2012; PKR.VII-13568
Otec: Atrei z Tomaníkových vrškov
Matka: Cinderella Carolain Áres Šamarkan
Majitel: Radoslaw Sarna
Chovatel: Jana Vajdíková
Posudek:

32. EXCALIBUR ÁRES ŠAMARKAN – VD
Narozen: 13.9.2012; ČLP/GS/6433
Otec: Laurelhach Legend
Matka: Bumble-Bee Áres Šamarkan
Majitel: Jaroslava a Jiří Vítkovi
Chovatel: Marta Ščudlová
Posudek:

33. ARWOOD BLACKMOOR'S SHADOW – VD
Narozen: 22.12.2012; SPKP 405
Otec: Atrei z Tomanikových vrškov
Matka: Sanny Fransto
Majitel: Kristína Pjateková Slavomír Pjatek
Chovatel: K. a S. Pjatekoví
Posudek:

34. BANDIT MANON LESCAUT – V3
Narozen: 14.5.2012; ČLP/GS/6373
Otec: Sundowner's Amaretto-Kiss
Matka: Xsara z Holubické stráně
Majitel: Zuzana Nedavašková
Chovatel: Zuzana Nedavašková
Posudek:

35. LAMBORGHINI BLACK IVY – V1, CAC
Narozen: 30.9.2012; PKR.VII-13616
Otec: Triseter Celtic Link with Laurelhach
Matka: Yukki Hill Shadow of the Moon
Majitel: Agata Witkowska
Chovatel: Agata Witkowska
Posudek:

36. DOWN UNDER WONDER FROM FAIRYSETT – nenastoupil
Narozen: 1.8.2012; MET.Gs.1869/12
Otec: Lochtay the Lesiglator
Matka: Britain Star's Alíz
Majitel: Zsanett Nagy-Vadas Miklós Nagy
Chovatel: Zsanett Nagy-Vadas + Miklós Nagy
Posudek:

Psi
třída otevřená

37. LAURELHACH LEGEND – V1, CAC
Narozen: 1.3.2010; MET.Gs.1821/H/10
Otec: Laurelhach Moviestar
Matka: Triseter Ebonie Zena with Laurelhach
Majitel: Zsófia Csatári
Chovatel: Frances Boxall
Posudek:

38. FANCYGUN ARMAGEDDON – V2, res.CAC
Narozen: 29.2.2012; ÖHZB GS 1328
Otec: Misty Lake's Never Say Never
Matka: Fancygun Maryshelley
Majitel: Ralf Wimmer
Chovatel: Andrea Aurigemma
Posudek:

39. DIAMOND DUDE ÁRES ŠAMARKAN – VD
Narozen: 7.5.2010; ČLP/GS/6255
Otec: Glen z Želečky
Matka: Bumble-Bee Áres Šamarkan
Majitel: Jindra Štefanová
Chovatel: Marta Ščudlová
Posudek:

40. ZAR Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ – V4
Narozen: 14.1.2011; ČLP/GS/6283
Otec: Sangerfild Earldom
Matka: Quina z Holubické stráně
Majitel: Petra Vašíčková
Chovatel: Ing. Karolina Vašíčková
Posudek:

41. XERO Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ – VD
Narozen: 4.11.2009; ČLP/GS/6193
Otec: Yennadon Dynamic Dan
Matka: Quina z Holubické stráně
Majitel: Bohdan Žitník
Chovatel: Ing. Karolina Vašíčková
Posudek:

42. KAIRRO Z ŽELEČKY – V3
Narozen: 9.9.2011; ČLP/GS/6324/13
Otec: Britt z Dvorku Čamourku
Matka: Happy z Želečky
Majitel: Jitka a Radek Nemetovi
Chovatel: František Procházka
Posudek:

43. ABARO OD ZÁMECKÉHO KOPCE – VD
Narozen: 11.1.2012; ČLP/GS/6340
Otec: Laurelhach Moviestar
Matka: Sundowner's Cuba-Libre
Majitel: Zuzana Bártová
Chovatel: Zuzana Bártová
Posudek:

44. ZIR Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ –V1, CAC, Klubový vítěz, BOB
Nejlepší pracovní pes výstavy
Narozen: 14.1.2011; ČLP/GS/6286/12
Otec: Sangerfild Earldom
Matka: Quina z Holubické stráně
Majitel: Olga Vránová
Chovatel: Ing. Karolina Vašíčková
Posudek:

45. ARCHIE PRINC PEARL MORAVIA – VD
Narozen: 6.8.2012; ČLP/GS/6419
Otec: Atrei z Tomanikových vrškov
Matka: Cinderella Carolain Áres Šamarkan
Majitel: Ivo Korvas Jana Vajdíková
Chovatel: Jana Vajdíková
Posudek:

46. BRITT Z DVORKU ČAMOURKU – V3
Narozen: 14.6.2009; ČLP/GS/6122/11
Otec: Forester's Zampano of Darkmoor
Matka: Dyksi z Krátošických strání
Majitel: Jitka a Radek Nemetovi
Chovatel: Jiřina Matoušková
Posudek:

47. CLIPPER BLACK IVY – V2, res.CAC
Narozen: 30.8.2011; PKR.VII-13559
Otec: Brodruggan Sir Lancelot
Matka: Yukki Hill Shadow of the Moon
Majitel: Agata Witkowska
Chovatel: Agata Witkowska
Posudek:

Psi
třída vítězů

48. HARRY BLACK IVY – V1, CAC
Narozen: 6.10.2009; PKR.VII-12187
Otec: Rubid Kaladan
Matka: Ecstasy Misialinka
Majitel: Anna Tracz
Chovatel: Agata Witkowska
Posudek:

49. DARK DEVIL ÁRES ŠAMARKAN – V2, res.CAC
Narozen: 7.5.2010; ČLP/GS/6254
Otec: Glen z Želečky
Matka: Bumble-Bee Áres Šamarkan
Majitel: Zdenek Spurný Marta Ščudlová
Chovatel: Marta Ščudlová
Posudek:

Psi
třída veteránů

50. LIRIC JUPITER LUDSTAR – V1, BOV
Narozen: 10.11.2005; MET.Gs.1736/H/07
Otec: Shannas Colonial With Liric
Matka: Ludstar Jemima
Majitel: Zsófia Csatári
Chovatel: Maureen Justice
Posudek:

51. ATREI Z TOMANIKOVÝCH VŔŠKOV – V3
Narozen: 26.11.2005; SPKP 303
Otec: Grant z Bojanovského údolí
Matka: Cita z Nedvězí
Majitel: Kristína Pjateková Slavomír Pjatek
Chovatel: Dušan Tomaník
Posudek:

52. GLEN Z ŽELEČKY – V2
Narozen: 28.6.2004; ČLP/GS/5649/09
Otec: Grant Bojandolí
Matka: Elza z Želečky
Majitel: Zdeněk Spurný Marta Ščudlová
Chovatel: František Procházka
Posudek:

Feny
třída štěňat

53. DAKOTA Z DVORKU ČAMOURKU – VN4
Narozen: 8.1.2014; ČLP/GS/6492
Otec: Zoom z Holubické stráně
Matka: Bora z Dvorku Čamourku
Majitel: Zdeňka Koutná Jaroslav Semorád
Chovatel: Jiřina Moravcová
Posudek:

54. DEINA Z DVORKU ČAMOURKU – VN
Narozen: 8.1.2014; ČLP/GS/6489
Otec: Zoom z Holubické stráně
Matka: Bora z Dvorku Čamourku
Majitel: Václav Konečný Veronika Tarabová
Chovatel: Jiřina Moravcová
Posudek:

55. CELTIC BLACKBERRY KOCHANEJ EMILKI – VN3
Narozen: 4.12.2013; 10277/XVI/2013
Otec: Fairray Black To The Future
Matka: Rosalie von der wilden Horde
Majitel: Anna Tracz
Chovatel: Grzegorz Sklorz
Posudek:

56. CELTIC CARPEDIEM SAMARKAN KOCHANEJ EMILKI – VN1
Narozen: 4.12.2013; ČLP/GS/6523
Otec: Fairray Black To The Future
Matka: Rosalie von der wilden Horde
Majitel: Marta Ščudlová
Chovatel: Grzegorz Sklorz
Posudek:

57. DATCHI Z DVORKU ČAMOURKU – VN2
Narozen: 8.1.2014; ČLP/GS/6491
Otec: Zoom z Holubické stráně
Matka: Bora z Dvorku Čamourku
Majitel: Jiřina Moravcová
Chovatel: Jiřina Moravcová
Posudek:

Feny
třída dorostu

58. BERETTA Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ – VN1
Narozen: 9.11.2013; ČLP/GS/6485
Otec: Glen z Želečky
Matka: Zira z Holubické stráně
Majitel: Ing.
Karolina Vybíralová
Chovatel: Ing. Karolina Vybíralová
Posudek:

Feny
třída mladých

59. MY OH MY BLACK LOFTY – nenastoupila
Narozen: 22.7.2013; 14451/XXIV/13
Otec: Triseter Celtic Link with Laurelhach
Matka: Goango Black Essence
Majitel: Beata Gnyp
Chovatel: Ewa Wójcik-Maksymiec
Posudek:

60. YUKKI HILL TO KISS AND TO HUG – V3
Narozen: 19.4.2013; PKR.VII-14133
Otec: Yukki Hill Wizard of Gordon Castle
Matka: Yukki Hill My Fair Lady
Majitel: Anna Ciechanska
Chovatel: Alexandra Tolmacheva
Posudek:

61. LADY LIBERTY UNDER SETT – V1, CAJC, BOJ
Narozen: 17.12.2012; PKR.VII-13986
Otec: Laurelhach Legend
Matka: Valencia Klan Basów
Majitel: Malgorzata Zareba
Chovatel: Malgorzata Zareba
Posudek:

62. ANNA MARIASCOTCH DO POLE – V2
Narozen: 18.3.2013; ČLP/GS/6465
Otec: Misty Lake's Never Say Never
Matka: Maria Matilde Scotch Dama Krkonoše
Majitel: Jaroslav Lízr
Chovatel: Zdeněk Hejzlar
Posudek:

63. ASTANA Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ – VD
Narozen: 16.4.2013; ČLP/GS/6480
Otec: Hemingway Beauty of Gordon
Matka: Quina z Holubické stráně
Majitel: Kateřina Hermanová
Chovatel: Ing. Karolina Vybíralová
Posudek:

64. AL BERTA SCOTCH DO POLE – V4
Narozen: 18.3.2013; ČLP/GS/6471
Otec: Misty Lake's Never Say Never
Matka: Maria Matilde Scotch Dama Krkonoše
Majitel: Miloš Klimeš
Chovatel: Zdeněk Hejzlar
Posudek:

Feny
mezitřída

65. ENIGMA ÁRES ŠAMARKAN – V3
Narozen: 13.9.2012; ČLP/GS/6438
Otec: Laurelhach Legend
Matka: Bumble-Bee Áres Šamarkan
Majitel: Michaela Silnická
Chovatel: Marta Ščudlová
Posudek:

66. EBONY PEARL ÁRES ŠAMARKAN – V1, CAC
Narozen: 13.9.2012; ČLP/GS/6434
Otec: Laurelhach Legend
Matka: Bumble-Bee Áres Šamarkan
Majitel: Marta Ščudlová
Chovatel: Marta Ščudlová
Posudek:

67. AILEEN PRINCESS PEARL MORAVIA – V2, res.CAC
Narozen: 6.8.2012; ČLP/GS/6423
Otec: Atrei z Tomanikových vrškov
Matka: Cinderella Carolain Áres Šamarkan
Majitel: Pavla Plevová
Chovatel: Jana Vajdíková
Posudek:

Feny
třída otevřená

68. DIXI Z PŇOVSKÝCH LUHŮ – nenastoupila
Narozen: 20.3.2012; ČLP/GS/6363
Otec: Orlan z Podmaršovic
Matka: Darka z Nětčic
Majitel: Šárka Kyšnerová
Chovatel: Josef Petráš
Posudek:

69. ROSALIE VON DER WILDEN HORDE – V1, CAC
Narozen: 5.11.2011; PKR.VII-13183
Otec: Laurelhach Legend
Matka: Päivi von der wilden Horde
Majitel: Grzegorz Sklorz
Chovatel: Andrea Stegmaier
Posudek:

70. AMÉLIE OD ZÁMECKÉHO KOPCE – V4
Narozen: 11.1.2012; ČLP/GS/6342
Otec: Laurelhach Moviestar
Matka: Sundowner's Cuba-Libre
Majitel: Zuzana Bártová
Chovatel: Zuzana Bártová
Posudek:

71. BORA Z DVORKU ČAMOURKU – V2, res.CAC
Narozen: 14.6.2009; ČLP/GS/6131/14
Otec: Forester's Zampano of Darkmoor
Matka: Dyksi z Krátošických strání
Majitel: Jiřina Moravcová
Chovatel: Jiřina Matoušková
Posudek:

72. DEBY DVORCE – V3
Narozen: 25.1.2012; SPKP 396
Otec: BJ-Moviestar z Ojcowskiej Doliny
Matka: Quinta z Holubické stráně
Majitel: Marek + Alexandra Špirko
Chovatel: Marek Špirko
Posudek:

Feny
třída pracovní

73. ZIRA Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ – V1, CAC
Narozen: 14.1.2011; ČLP/GS/6292/12
Otec: Sangerfild Earldom
Matka: Quina z Holubické stráně
Majitel: Ing.
Karolina Vybíralová
Chovatel: Ing. Karolina Vašíčková
Posudek:

74. BELLA Z DEŠENICKÝCH LESŮ – V3
Narozen: 21.3.2009; ČLP/GS/6112
Otec: Orlan z Podmaršovic
Matka: Týna Czech Pamir
Majitel: Zdeňka Koutná Jaroslav Semorád
Chovatel: Kamil Neumayer
Posudek:

75. BEATRICE SILESIA SETTER – V4
Narozen: 23.10.2009; ČLP/GS/6205
Otec: Glen z Želečky
Matka: Barbara Bohemia Setter
Majitel: Petr Malohlava
Chovatel: Petr Malohlava
Posudek:

76. ASHLEY PRINCESS PEARL MORAVIA – V2, res.CAC
Narozen: 6.8.2012; ČLP/GS/6429
Otec: Atrei z Tomaníkových vrškov
Matka: Cinderella Carolain Áres Šamarkan
Majitel: Jana Vajdíková
Chovatel: Jana Vajdíková
Posudek:

Feny
třída vítězů

77. CINDERELLA CAROLAIN ÁRES ŠAMARKAN – V3
Narozen: 2.12.2008; ČLP/GS/6079
Otec: Dreamer Misialinka
Matka: Frea z Želečky
Majitel: Jana Vajdíková
Chovatel: Marta Ščudlová
Posudek:

78. MARIA MATILDE SCOTCH DAMA KRKONOŠE – V2, res.CAC
Narozen: 7.11.2008; ČLP/GS/6072
Otec: Ludstar Kingdom
Matka: Sarmando Dream Erica
Majitel: Zdeněk Hejzlar
Chovatel: Květuše Kocúrová
Posudek:

79. CHIQUITA BLACK IVY – V1, CAC, Klubový vítěz
Narozen: 30.8.2011; PKR.VII-13214
Otec: Brodruggan Sir Lancelot
Matka: Yukki Hill Shadow of the Moon
Majitel: Violetta Panasiuk
Chovatel: Agata Witkowska
Posudek:

80. NINLIL KALADAN – nenastoupila
Narozen: 4.5.2009; PKR.VII-11772
Otec: Laurelhach Illustrious
Matka: Rubia Kaladan
Majitel: Karolina Knapczyk
Chovatel: Anna Kebura
Posudek:

Feny
třída veteránů

81. QUINA Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ – V1
Narozen: 18.3.2006; ČLP/GS/5778/09
Otec: Faro z Prostějovska
Matka: Kora z Holubické stráně
Majitel: Ing.
Karolina Vybíralová
Chovatel: Ing. Karolina Vašíčková
Posudek:

82. FREA Z ŽELEČKY – V2
Narozen: 11.5.2003; ČLP/GS/5570/05
Otec: Cento Bojandolí
Matka: Elza z Želečky
Majitel: Marta Ščudlová
Chovatel: František Procházka
Posudek:

Feny
třída čestná

83. XSARA Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ – nenastoupila
Narozen: 4.11.2009; ČLP/GS/6198
Otec: Yennadon Dynamic Dan
Matka: Quina z Holubická stráně
Majitel: Zuzana Nedavašková
Chovatel: Ing. Karolina Vašíčková
Posudek:

  IS  

Psi
třída štěňat

84. DIAMOND OF MAHAGONY PAW – N
Narozen: 23.11.2013; ČLP/IS/15937
Otec: De Facto Sagari Redweed
Matka: Assonance Mahagony Paw
Majitel: Gabriela Skořepová
Chovatel: Romana Kšírová
Posudek:

Psi
třída dorostu

85. ANLORY CRAGGONMORE – VN1, Nejlepší dorost výstavy
Narozen: 29.8.2013; AQ03665601
Otec: Millcroft Poachers Moon of Victoriaview
Matka: Anlory Courbu
Majitel: Gloriana Danze'
Chovatel: Nigel Morrisons
Posudek:

Psi
třída mladých

86. CLIFFORD Z BŘEVNOVSKÉHO VRCHU – V2
Narozen: 8.4.2013; ČLP/IS/15867
Otec: Thendara Satisfaction
Matka: Adelaide z Břevnovského vrchu
Majitel: Petra Drechslerová
Chovatel: Lucie Havlová
Posudek:

87. DRACARYS AMBER WIND – V3
Narozen: 20.6.2013; PKR.VII-14170
Otec: Cordarragh Picasso
Matka: Amber Wind Lofty
Majitel: Magdalena Piela
Chovatel: Magdalena Piela
Posudek:

88. PACO RABANNE DEGLI ANGELI ROSI – V1, CAJC, BOJ
Narozen: 30.6.2013; LO13122852
Otec: Romarne Stevie Wonder
Matka: Tres Jolie Della Magna Sila
Majitel: Gloriana Danze'
Chovatel: Gloriana Danze'
Posudek:

Psi
mezitřída

89. ATHOS APOLLY MORAVIA – D
Narozen: 9.9.2012; ČLP/IS/15763
Otec: Neiven Amor's Arrow
Matka: Mira z Bolešinské hůrky
Majitel: Irena Valentinová
Chovatel: Adriana Polýnková
Posudek:

90. EARNEST ENTHUSIAST EVERDENE – V2, res.CAC
Narozen: 2.1.2013; ČLP/IS/15806
Otec: Salford Wizard z Arislandu
Matka: Neiven Arouse Admiration
Majitel: Jarmila Viktoříková
Chovatel: Bc. Kateřina Hulíková
Posudek:

91. FLASHLIGHT POWERED BY BREINI – nenastoupil
Narozen: 24.6.2012; ÖHZB IS 3406
Otec: Garden Star's Red Bull
Matka: Infinity Jay Slovak Base
Majitel: Michaela Breinhölder
Chovatel: Michaela Breinhölder
Posudek:

92. WALTER REDWEED – V1, CAC
Narozen: 20.9.2012; ČLP/IS/15774
Otec: Garden Star's Royal Legend
Matka: Montefigueiras Isabel
Majitel: Robert Brauner Marie Braunerová
Chovatel: Robert Brauner
Posudek:

Psi
třída otevřená

93. TOMMY HILFIGER OF GLORY-RED – VD
Narozen: 5.11.2011; PKR.VII-13438
Otec: Pendoric Hell Razer
Matka: Cheers Glory-Red
Majitel: Hanna Cichoń
Chovatel: Beronica Yamin
Posudek:

94. BARDOLF KING NONSTOP – D
Narozen: 18.1.2007; ČLP/IS/14866
Otec: Dorian Grey Jenny's Irsal
Matka: Irish Destiny Nonstop
Majitel: Martin Střelec
Chovatel: Irena Rafalská
Posudek:

95. GARDEN STAR'S IRISH VITO – V
Narozen: 26.4.2012; ČLP/IS/15798
Otec: Copper's Scones'N'Jam
Matka: Garden Star's Light Yoghurt
Majitel: Markéta Kuntošová
Chovatel: László Tóth
Posudek:

96. DERCETUS EVERDENE – VD
Narozen: 9.3.2012; ČLP/IS/15673
Otec: Neiven Amor's Arrow
Matka: Vanesa z Luhové seče
Majitel: Taťána Bednářová - Wilczková
Chovatel: Kateřina Hulíková
Posudek:

97. BLOD ELIMAR DOUBRAVA – V3
Narozen: 3.3.2012; ČLP/IS/15664
Otec: Garden Star's Royal Legend
Matka: Wictoria Becham z Arislandu
Majitel: Jana Kupková
Chovatel: Mgr. Lenka Svobodová
Posudek:

98. DUBLIN REDWEED – V2, res.CAC
Narozen: 16.12.2010; ČLP/IS/15530
Otec: Corranroo Redweed
Matka: Montefigueiras Isabel
Majitel: Robert Brauner Marie Braunerová
Chovatel: Robert Brauner
Posudek:

99. SANGARAH POSER – V4
Narozen: 19.6.2011; MET.Is.8102/11
Otec: Kerryfair Snow Fox
Matka: Sangarah Conspiration
Majitel: Marta Magi
Chovatel: Marta Magi
Posudek:

100. GARDEN STAR'S RED BULL – V1, CAC
Narozen: 19.9.2009; SPKP 1764
Otec: Sumaric Shadow of Mr. Jingles
Matka: Garden Star's Light Yoghurt
Majitel: Bronislava Gloneková
Chovatel: László Tóth
Posudek:

Psi
třída pracovní

101. NIXON JAY SLOVAK BASE – V4
Narozen: 13.5.2010; SPKP 1765
Otec: Edy spod Zobora
Matka: Kankán Jay Slovak Base
Majitel: Jaroslav Filip
Chovatel: Mgr. Dagmar Sojková
Posudek:

102. ROMARNE STEVIE WONDER – V1, CAC, Klubový vítěz, BOB, Nejlepší hlava výstavy
Narozen: 21.1.2010; LO1179793
Otec: Kerryfair Snow Fox
Matka: Romarne Hayley
Majitel: Gloriana Danze'
Chovatel: Lynn Muir
Posudek:

103. DE FACTO SAGARI REDWEED – V2, res.CAC
Narozen: 16.12.2010; ČLP/IS/15533/14
Otec: Corranroo Redweed
Matka: Montefigueiras Isabel
Majitel: Robert Brauner Marie Braunerová
Chovatel: Robert Brauner
Posudek:

104. LARY ZE ZÁPOTOCKÉHO – V
Narozen: 3.4.2011; ČLP/IS/15579
Otec: Dor z Hosteckých vrchů
Matka: Baronessa Kitty Nonstop
Majitel: František Pospíšil
Chovatel: Jan Macháček
Posudek:

105. NEIVEN AMOR'S ARROW – V3
Narozen: 10.11.2008; PKR.VII-11535
Otec: Centre Point Zambi
Matka: Hawana Rude Ziólko
Majitel: Daria Olko
Chovatel: Agnieszka Dufrat
Posudek:

106. M'EUDAIL APOLLO – V
Narozen: 8.4.2008; SLR IS 001109
Otec: M'Eudail Take That
Matka: Free Minds Esa
Majitel: Alenka Pokorn
Chovatel: Alenka Pokorn
Posudek:

Psi
třída vítězů

107. EBONY-SETT FLASHING FLAMENCO – nenastoupil
Narozen: 1.2.2012; PKR.VII-13299
Otec: Cordarragh Picasso
Matka: Come As You Are Zambi
Majitel: Edyta Górka
Chovatel: Karolina Knapczyk
Posudek:

108. COPPER'S MAGIC MASTER – V4
Narozen: 30.7.2011; PKR.VII-12983
Otec: Copper's Magiska Under
Matka: Lynwood Kiss'N'Tell Coppers
Majitel: Aleksandra Janik
Chovatel: Camilla Östman
Posudek:

109. SALFORD WIZARD Z ARISLANDU – V2, res.CAC
Narozen: 25.8.2009; PKR.VII-11970
Otec: Sumaric Shadow of Mr. Jingles
Matka: This Magic Moment z Arislandu
Majitel: Daria Olko
Chovatel: Jadwiga Konkiel
Posudek:

110. BAYAMO WIATR W POLU – V3
Narozen: 21.1.2010; PKR.VII-12209
Otec: Gipsy Wind z Arislandu
Matka: Just a Kiss Diervilla
Majitel: Dorota Fronczyk
Chovatel: Dorota Fronczyk
Posudek:

111. ICY BREEZE JAY SLOVAK BASE – V1, CAC
Narozen: 6.1.2007; SPKP 1668
Otec: Garden Star's Irish-Vagabond
Matka: Cinderella Jay Slovak Base
Majitel: Bronislava Gloneková
Chovatel: Mgr. Dagmar Sojková
Posudek:

Psi
třída veteránů

112. M'EUDAIL THE TEMPTATION – V1
Narozen: 24.1.2006; ČLP/IS/15882
Otec: Trawricka Unrivalled Losh
Matka: Yesterday's Hero Red Roses in Diamond
Majitel: Bc. Kateřina Hulíková Alenka Pokorn
Chovatel: Alenka Pokorn
Posudek:

Feny
třída štěňat

113. COPPER'S SNOWKIDDIN' – VN1
Narozen: 3.12.2013; SE13123/2014
Otec: Avacet Snowdrift
Matka: Copper's Sockerkringla
Majitel: Bronislava Gloneková
Chovatel: Camilla Östman
Posudek:

Feny
třída mladých

114. EXCELLENT EMPATHY EVERDENE – V
Narozen: 2.1.2013; ČLP/IS/15814
Otec: Salford Wizard z Arislandu
Matka: Neiven Arouse Admiration
Majitel: Jana Bachanová
Chovatel: Bc. Kateřina Hulíková
Posudek:

115. DEISYZ LUHOVÉ SEČE – V
Narozen: 28.1.2013; ČLP/IS/15802
Otec: Hrabia z Orszaku Chrobrego
Matka: Žaksien z Luhové seče
Majitel: Martin Střelec
Chovatel: Arnošt Cahlík
Posudek:

116. AIMEE WILD SHAMROCK – V
Narozen: 24.6.2013; SPKP 1840
Otec: Garden Star's Royal Legend
Matka: Lady Jay Slovak Base
Majitel: Dominika Drgoňová
Chovatel: Cerovská Beáta a Ladislav
Posudek:

117. CERSEI MAHAGONY BEAUTY – V2
Narozen: 8.6.2013; ČLP/IS/15899
Otec: M'Eudail The Temptation
Matka: Rita z Dubské
Majitel: Pavlína Damjanovová
Chovatel: Ondřej Němec
Posudek:

118. CRAZY DAISY Z BŘEVNOVSKÉHO VRCHU – V1, CAJC
Narozen: 8.4.2013; ČLP/IS/15876
Otec: Thendara Satisfaction
Matka: Adelaide z Břevnovského vrchu
Majitel: Jana Kupková
Chovatel: Lucie Havlová
Posudek:

119. EMOTIONAL EUPHORIA EVERDENE – V4
Narozen: 2.1.2013; ČLP/IS/15812
Otec: Salford Wizard z Arislandu
Matka: Neiven Arouse Admiration
Majitel: Věra Vajdíková
Chovatel: Bc. Kateřina Hulíková
Posudek:

120. NEIVEN EMOTIONAL ESSNCE – V3
Narozen: 14.3.2013; PKR.VII-14156
Otec: Copper's Magic Master
Matka: Neiven Allegorical Allusion
Majitel: Tomasz Skalski
Chovatel: Agnieszka Dufrat
Posudek:

121. WELIKA REDWEED – V1, CAC
Narozen: 20.9.2012; SPKP 1848
Otec: Garden Star's Royal Legend
Matka: Montefigueiras Isabel
Majitel: Dagmar Šlachtová Robert Brauner
Chovatel: Robert Brauner
Posudek:

122. ARLET APOLLY MORAVIA – V3
Narozen: 9.9.2012; ČLP/IS/15771
Otec: Neiven Amor's Arrow
Matka: Mira z Bolešinské hůrky
Majitel: Mgr.
Adriana Polýnková
Chovatel: Mgr. Adriana Polýnková
Posudek:

123. COUNTRY MELODY MAHAGONY PAW – V2
Narozen: 31.1.2013; ČLP/IS/15852
Otec: Garden Star's Royal Legend
Matka: Ashley Punk Mahagony Paw
Majitel: Romana Kšírová
Chovatel: Romana Kšírová
Posudek:

Feny
mezitřída

124. ALICE OD OBORKY – V
Narozen: 25.6.2012; ČLP/IS/15853
Otec: Crawford High Limit
Matka: Kaskáda Jay Slovak Base
Majitel: Michal Kováčík
Chovatel: Peter a Martina Halešovci
Posudek:

125. MONTEFIGUEIRAS ISABEL – V2, res.CAC
Narozen: 22.12.2007; ČLP/IS/15273/11
Otec: Lochfrae Ralph Lauren
Matka: Jackie v. d. Wester-Huy
Majitel: Robert Brauner
Chovatel: Miranda Sanchez
Posudek:

126. FLANNAN'S AUTUMN LEAF – V4
Narozen: 20.6.2011; SPKP 1804
Otec: Jonola Dr Doolittle
Matka: Weslynn from Askeaton
Majitel: Julius Miko Silvia Miko
Chovatel: W.D.P.M. Pepers
Posudek:

127. SANGARAH PURITY – V
Narozen: 19.6.2011; MET.Is.8106/11
Otec: Kerryfair Snow Fox
Matka: Sangarah Conspiration
Majitel: Marta Magi
Chovatel: Marta Magi
Posudek:

128. WILD ROSE RED NOKOMIS – V1, CAC
Narozen: 14.2.2011; MET.Is.8204/H/13
Otec: Berboss Red-Rover
Matka: Summer Spell Red Nokomis
Majitel: Emese Boros
Chovatel: Karmen Latin
Posudek:

129. EBONY-SETT FLASHING FENOMENAL – V3
Narozen: 1.2.2012; PKR.VII-13281
Otec: Cordarragh Picasso
Matka: Come as You Are Zambi
Majitel: Tomasz Skalski
Chovatel: Karolina Knapczyk
Posudek:

130. CHEILA VARPOLE – VD
Narozen: 3.4.2011; ČLP/IS/15589
Otec: Mars ze Srbeckých luhů
Matka: Quana od Klapavce
Majitel: Milan Růžička
Chovatel: Ivan Varhánek
Posudek:

Feny
třída pracovní

131. FREN Z KŘENOVIC – V4
Narozen: 22.3.2011; ČLP/IS/15577
Otec: Flash Jay Slovak Base
Matka: Sandra z Luhové Seče
Majitel: Michal Barták
Chovatel: Michal Barták
Posudek:

132. RITA Z DUBSKÉ – V
Narozen: 9.5.2007; ČLP/IS/14952/11
Otec: Blesk z Bučovských hájů
Matka: Rona z Luhové seče
Majitel: Ondřej Němec
Chovatel: František Navrátil
Posudek:

133. ALICE BACCARA – V1, CAC, Klubový vítěz
Narozen: 20.1.2010; ČLP/IS/15503
Otec: Stamboek Redweed
Matka: Call Me Emma Redweed
Majitel: Robert Brauner Marie Braunerová
Chovatel: Zsuzsa Borbely
Posudek:

134. M'EUDAIL VANILLA SKY – V3
Narozen: 13.7.2009; SLR IS 001137
Otec: Free Minds Darling
Matka: Yesterday's Hero Red Roses in Diamond
Majitel: Alenka Pokorn
Chovatel: Alenka Pokorn
Posudek:

135. MIA JAY SLOVAK BASE – V2, res.CAC
Narozen: 15.7.2009; SPKP 1751/11
Otec: Scotselaw Rozzano
Matka: Irish Pride Jay Slovak Base
Majitel: Mgr.
Dagmar Sojková
Chovatel: Mgr. Dagmar Sojková
Posudek:

Feny
třída vítězů

136. NEFERTITI REDWEED – V2, res.CAC
Narozen: 2.12.2008; ČLP/IS/15207
Otec: Stamboek Redweed
Matka: Call Me Emma Redweed
Majitel: Ing.
Pavel Svoboda
Chovatel: Robert Brauner
Posudek:

137. LARA JAY SLOVAK BASE – V1, CAC
Narozen: 20.5.2008; SPKP 1730
Otec: Garden Star's Irish-Vagabond
Matka: Cinderella Jay Slovak Base
Majitel: Mgr.
Dagmar Sojková
Chovatel: Mgr. Dagmar Sojková
Posudek:

138. SANGARAH CONSPIRATION – V3
Narozen: 28.12.2008; MET.Is.7942/09
Otec: Caskeys Concept at Aoibheanne
Matka: Shandwick Obsession
Majitel: Marta Magi
Chovatel: Marta Magi
Posudek:

Feny
třída veteránů

139. BRIGITTE BARDOT DEGLI ANGELI ROSSI – V1, BOV
Narozen: 18.5.2005; LO05122217
Otec: Romarne Rialto
Matka: Victoria Degli Angeli Rossi
Majitel: Gloriana Danze'
Chovatel: Gloriana Danze'
Posudek:

  RWS  

Psi
třída mladých

140. CAESAR VALIANT HUNTER – VD3
Narozen: 1.7.2013; ČLP/RWS/278
Otec: Leo Bojandolí
Matka: Reddeer Everlasting Love
Majitel: Simona Mašková
Chovatel: Ing. Kamila Drábová
Posudek:

141. ROLF Z LUKOVSKÝCH LÁNŮ – V1, CAJC, BOJ
Narozen: 18.4.2013; ČLP/RWS/273
Otec: Lohmann's Bernstein
Matka: Dalriach Proud Mary
Majitel: MVDr.
Čestmír Šrámek
Chovatel: MVDr. Čestmír Šrámek, CSc.
Posudek:

142. RONY Z LUKOVSKÝCH LÁNŮ – V2
Narozen: 18.4.2013; ČLP/RWS/274
Otec: Lohmann's Bernstein
Matka: Dalriach Proud Mary
Majitel: Petra Illová
Chovatel: MVDr. Čestmír Šrámek, CSc.
Posudek:

Psi
třída otevřená

143. NEVERENDING PASSION SHADOW DOG – V1, CAC
Narozen: 28.4.2012; ČLP/RWS/271
Otec: Leo Bojandolí
Matka: Jarda Rysi Wykrot
Majitel: Simona Mašková
Chovatel: R.+B.+J. Gnyp
Posudek:

Psi
třída pracovní

144. PINKY PEPPER SHADOW DOG – V1, CAC, Klubový vítěz, BOB
Narozen: 29.4.2012; ČLP/RWS/261
Otec: Exclusive's Gypsyboy
Matka: Dreams Come True Shadow Dog
Majitel: Ing.
Antonín Halla
Chovatel: R.+B.+J. Gnyp
Posudek:

Feny
třída mladých

145. RONA Z LUKOVSKÝCH LÁNŮ – V1, CAJC
Narozen: 18.4.2013; ČLP/RWS/276
Otec: Lohmann's Bernstein
Matka: Dalriach Proud Mary
Majitel: Eva Illová
Chovatel: MVDr. Čestmír Šrámek, CSc.
Posudek:

146. AIOBHE SHADOW DOG – nenastoupila
Narozen: 5.2.2013; PKR.VII-13871
Otec: Dalriach Rolling Stone
Matka: Secret Wish Shadow Dog
Majitel: Judyta Gnyp-Nosal
Chovatel: R.+B.+J. Gnyp
Posudek:

Feny
třída otevřená

147. BEATRICE VALIANT HUNTER – V1, CAC, Klubový vítěz
Narozen: 8.4.2011; SPKP 5
Otec: Chaersiveen Celtic Music
Matka: Leňa Bojandolí
Majitel: Jarmila Gürtlerová
Chovatel: Ing. Kamila Drábová
Posudek:

Feny
třída vítězů

148. SECRET WISH SHADOW DOG – nenastoupila
Narozen: 18.2.2011; PKR.VII-12827
Otec: Dick ze Skřipů
Matka: Jarda Rysy Wykrot
Majitel: Beata Gnyp
Chovatel: R.+B. Gnyp
Posudek:

  POI  

Psi
třída mladých

149. SÁREGRESI POINTERLAND-ATHOS – V1, CAJC, BOJ
Narozen: 19.7.2013; MET.Poi.3364/13
Otec: Csillaghegyi Foltos Izidor
Matka: Kopaszhegyi Fürge Bella
Majitel: Dr.
Júlia Pataki József Pál
Chovatel: Marianne Gyárfás
Posudek:

150. BRIT OD ZELENÉHO STOLU – V2
Narozen: 23.6.2013; ČLP/POI/10961
Otec: Marko z Knollovy školy
Matka: Alma od Zeleného stolu
Majitel: Zdeněk Andrýsek
Chovatel: František Srnec
Posudek:

151. DON Z BOROVINKY – VD3
Narozen: 28.7.2013; ČLP/POI/10987
Otec: Marko z Knollovy školy
Matka: Iša z Oklikova
Majitel: Zdeněk Andrýsek
Chovatel: Jiří Staněk
Posudek:

Psi
mezitřída

152. AC/DC Z BÍTÝŠSKÝCH BAŽIN – VD3
Narozen: 11.8.2012; ČLP/POI/10919
Otec: Endy z Hovoran
Matka: Mona z Knollovy školy
Majitel: Tomáš Lukš
Chovatel: Kristýna Hejlová
Posudek:

153. SCOTT Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY – V2, res.CAC
Narozen: 13.12.2012; ČLP/POI/10927
Otec: Endy z Hovoran
Matka: Gola z Mešinské hájovny
Majitel: Jana Pavlová
Chovatel: Jiří Drábek
Posudek:

154. CLEO Z BOROVINKY – VD4
Narozen: 22.6.2012; ČLP/POI/10904
Otec: Prim z Knollovy školy
Matka: Iša z Oklikova
Majitel: Lumír Bárta
Chovatel: Jiří Staněk
Posudek:

155. AVAR Z BÍTÝŠSKÝCH BAŽIN – nenastoupil
Narozen: 11.8.2012; ČLP/POI/10915
Otec: Endy z Hovoran
Matka: Mona z Knollovy školy
Majitel: Hana Ležatková
Chovatel: Kristýna Hejlová
Posudek:

156. PAWPRINT EARTH WIND N'FIRE – V1, CAC, Klubový vítěz, BOB
Narozen: 27.1.2013; MET.Poi.3308/13
Otec: Ridanflight Revelation to Kanix
Matka: Pawprint Dancing Paws
Majitel: Dr.
Júlia Pataki József Pál
Chovatel: Dr. Júlia Pataki
Posudek:

Psi
třída otevřená

157. CIRO Z BOROVINKY – VD3
Narozen: 22.6.2012; ČLP/POI/10903
Otec: Prim z Knollovy školy
Matka: Iša z Oklikova
Majitel: František Srnec
Chovatel: Jiří Staněk
Posudek:

158. ARKO Z DUKATTU – V1, CAC
Narozen: 20.6.2011; ČLP/POI/10830
Otec: Cass z Mešinské hájovny
Matka: Ata z Hanáckých polí
Majitel: Oldřich Slavotínek
Chovatel: Josef Doležel
Posudek:

159. BLESK Z VINNÝCH TRATÍ – V2, res.CAC
Narozen: 20.12.2011; ČLP/POI/10859
Otec: Aron Bohemia Frony
Matka: Dorotka z Černých blat
Majitel: Aleš Ševčík
Chovatel: Aleš Ševčík
Posudek:

Psi
třída pracovní

160. CIL Z TISMENIC – V3
Narozen: 30.6.2007; ČLP/POI/10332
Otec: Tor
Matka: Iris z Pufiho parku
Majitel: Alena Kopecká
Chovatel: MVDr. Petr Březina
Posudek:

161. OLLIE Z LUKOVSKÝCH LÁNŮ – V2, res.CAC
Narozen: 14.6.2011; ČLP/POI/10812
Otec: Keepsake z Lukovských lánů
Matka: Nika z Lukovských lánů
Majitel: Lenka Horáková
Chovatel: MVDr. Čestmír Šrámek, CSc.
Posudek:

162. OLIVER ZE ŠTÍPEK – V1, CAC
Narozen: 31.1.2012; ČLP/POI/10865
Otec: Diablo ze Štípek
Matka: Indi Juta z Bolatic
Majitel: Martina Müllerová František Tihelka
Chovatel: Luděk Müller
Posudek:

Psi
třída vítězů

163. ZAR Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY – V1, CAC
Narozen: 16.2.2008; ČLP/POI/10400
Otec: Ford z Mešinské hájovny
Matka: Brita Jedová chýše
Majitel: Jana Pavlová
Chovatel: Jiří Drábek
Posudek:

Feny
třída mladých

164. CITRA Z VINNÝCH TRATÍ – V1, CAJC
Narozen: 30.12.2012; ČLP/POI/10937
Otec: Monty Somola
Matka: Dorotka z Černých blat
Majitel: Zbyněk Zdražil Patricia Jakešová
Chovatel: Aleš Ševčík
Posudek:

165. DIANA Z HELMU – V2
Narozen: 22.5.2013; ČLP/POI/10958
Otec: Ort z Mešinské hájovny
Matka: Lea ze Srnína
Majitel: Karel Pokorný
Chovatel: Ladislav Kuchta
Posudek:

166. CLEA Z VINNÝCH TRATÍ – V3
Narozen: 30.12.2012; ČLP/POI/10938
Otec: Monty Somola
Matka: Dorotka z Černých blat
Majitel: Veronika Jelínková
Chovatel: Aleš Ševčík
Posudek:

Feny
mezitřída

167. AMY Z BÍTÝŠSKÝCH BAŽIN – VD3
Narozen: 11.8.2012; ČLP/POI/10920
Otec: Endy z Hovoran
Matka: Mona z Knollovy školy
Majitel: Kristýna Hejlová
Chovatel: Kristýna Hejlová
Posudek:

168. DHELI Z KARCZEWSKIEJ ZAGRODY – V1,CAC, Klubový vítěz
Narozen: 28.7.2012; ČLP/POI/10940
Otec: Robwyn Dreams Are Free
Matka: Bandhura z Karczewskiej Zagrody
Majitel: Lenka Horáková
Chovatel: Magda Karczewska
Posudek:

169. CONNIE Z VINNÝCH TRATÍ – V2, res.CAC
Narozen: 30.12.2012; ČLP/POI/10935
Otec: Monty Somola
Matka: Dorotka z Černých blat
Majitel: Roman Pošva
Chovatel: Aleš Ševčík
Posudek:

Feny
třída otevřená

170. CILKA Z BOROVINKY – nenastoupila
Narozen: 22.6.2012; ČLP/POI/10909
Otec: Prim z Knollovy školy
Matka: Iša z Oklikova
Majitel: Jiří Staněk Petr Bříza
Chovatel: Jiří Staněk
Posudek:

171. OSKA ZE ŠTÍPEK – V2, res.CAC
Narozen: 31.1.2012; ČLP/POI/10869
Otec: Diablo ze Štípek
Matka: Indi Juta z Bolatic
Majitel: Edita Štusáková
Chovatel: Luděk Müller
Posudek:

172. BETTY Z VINNÝCH TRATÍ – V1, CAC
Narozen: 20.12.2011; ČLP/POI/10860
Otec: Aron Bohemia Frony
Matka: Dorotka z Černých blat
Majitel: Aleš Ševčík
Chovatel: Aleš Ševčík
Posudek:

Feny
třída pracovní

173. CORA Z BOROVINKY – V1, CAC
Narozen: 22.6.2012; ČLP/POI/10906
Otec: Prim z Knollovy školy
Matka: Iša z Oklikova
Majitel: Jiří Abraham
Chovatel: Jiří Staněk
Posudek:

Feny
třída vítězů

174. KAREN OD NEZDICKÉHO POTOKA – nenastoupila
Narozen: 5.2.2008; ČLP/POI/10409/13
Otec: Ford z Mešinské hájovny
Matka: Borka z Chřibských lesů
Majitel: Oldřich Kudlička
Chovatel: Ing. Milan Polák
Posudek: