Inzerát

Chovatelská stanice Gordonsetrů z Wenytry , bere záznamy na štěňátka. Předpoklad narození leden 2019. Oba rodiče jsou zdraví, využíváni v lovecké praxi. Otec: Kairro z Želečky HD A/B Zkoušky: ZV, MJL, SZVP, PZ vše v I ceně, nos vždy 4. Výstavy: JCH CZ, CH CZ, GRAND CH CZ, 11x CAC, 3x r. CAC, NV, CACIB, 2x r.CACIB, BOB Matka: Coleen Neli z Wenytry HD A Zkoušky: T.A.N., ZV, PZ, SZVP vše v I ceně nos vždy 4 Výstavy: 11x výborná, 3x CAC, r. CAC, CH CZ Štěňátka budou socializována, odchována v domácím prostředí, budou naučená na běžný ruch domácnosti. Zvyklá na děti. Do nových domovů půjdou s PP, tetovaná, čipovaná s Pet pasem. Řádně očkovaná a odčervená. Více informací ráda zodpovím na emailu. zwenytry@seznam.cz Nebo na tel. 722900639 Web: www.zwenytry.wbs.cz

Kontakt

Monika Vojáčková
Telefon: 722900639
štěňata Gordonsetrštěňata Gordonsetrštěňata Gordonsetr