Inzerát

Chovatelská stanice Od Zámeckého kopce zadá štěňátka gordonsetrů, které budou k odběru ve druhé polovině listopadu.
Matka: Amélie Od Zámeckého kopce, CHČR, CHSK, JCH ČR, DKK 2/2, PRA clear, plnochrupá, skus nůžkový, narozena 11.1.2012, výška 58 cm, Výstavy: CAJC, CAC, resCACIB, CACIB, BOS, BOB, Zkoušky: ZV - 1. cena
Otec: Anthony Scotch do pole, Grand CH ČR, Grand CH SK, CH ČMKU ČR, CH ČR, CH SK, JCH ČR, JCH SK, DKK A/A, DLL A/A, PRA carrier, plnochrupý, skus nůžkový, narozen 18.3.2013, 66 cm, Výstavy: BOJ, CAJC, CAC, resCACIB, Vítěz spec. výstavy, Národní vítěz, CACIB, BOB, V.BIG, III.BIG,
I.I.BIG, C.I.E., klub. výstavy (SK) 2x BIG1, Nejkrásnější prac. pes, C.I.B.
Zkoušky: ZV - 1.c CACT, PZ - I.C., ZVP - 1.c, DERBX, BZ 1.c., U-VZ 1.c.,
Cena: dohodou

Kontakt

Zuzana Bártová
Telefon: 603556750
Nádražní 469, Štramberk
Email: sorculi@seznam.cz
Štěňátka gordonsetraŠtěňátka gordonsetraŠtěňátka gordonsetra