Inzerát

Chovatelská stanice Neverending Grace předběžně zadává štěňata gordonsetra ze zahraničního krytí. Březost již potvrzena ultrazvukem. Termín narození štěňat je konec května 2018, předpokládáný odběr štěňat konec července 2018.
Otec: mladý pracovně vedený maďarský pes Cameron from Stirling Bridge (Laurelhach Legend x Stirling Bridge Arwen) - DKK A/A, PRA-rcd4: clear, Junioršampion Slovenska a Maďarska, 2x TAN, ősteprőba 71/100 uspěl, Field Trail 14bodů - velmi dobře
Matka: pokračovatelka naší chovatelské linie Alotria Neverending Grace (Liric Xcaliber x Arry z Dvorku Čamourku) - DKK A/A, DLK 0/0, PRA-rcd4: clear, Cerebelární ataxie: clear po rodičích, Šampionka ČR a Slovenska, ZV I.cena, Coursing: Mistr Čech 2015 & 2016, Mistr Moravy 2016 & 2018
Cena: Dohodou

Kontakt

MVDr. Darja Musilová Ph.D.
Telefon: 605450508
Email: darja.musilova@seznam.cz
Webové stránky: www.neverending.websnadno.cz
Gordonsetr s PPGordonsetr s PPGordonsetr s PP