Inzerát

Chovatelská stanice Manon Lescaut nabízí velmi nadějná štěňata ze zajímavého spojení.
Štěňátka mají předpoklady být vynikajícím společníkem, výborným pracovním psem a také krásným představitelem plemene. Oba rodiče jsou výbornými představiteli plemene. Oba prokazují výborné lovecké vlastnosti a jsou využíváni v myslivosti. Na výstavách jsou vždy hodnoceni velice kladně.
Otec: Forester’s Wild Conqueror of Darkmoor (DE)
Zdraví: HD A, PRA-rcd4 clear, plnochrupý, nůžkový skus
Zkoušky: JUS, HJS
Výstavy: C.I.B., C.I.E.,D JCH, DSCH, HCH, ROCH
Matka: Caffé Racer Manon Lescaut
Zdraví: HD A, ED 0/0, PRA-rcd4 clear, plnochrupá, nůžkový skus
Zkoušky: ZV, PZ-CACT, ZVP, MFT 6.b
výstavy: C.I.B., C.I.E., EJW15‘, Klubový vítěz17‘,CZJCH, CZCH, SKCH, CROCH, UKRCH, CZGrandCH, UKRGrandCH, CMKUCH, UKUCH, viceEW16‘
Štěňátka budou očkovaná dle schématu, několikrát odčervená, čipovaná a tetovaná s PetPass. Do nových domovů budou odcházet ve věku 2měsíců. Nezávazná návštěva naší CHS je vítaná. Rádi Vám odpovíme na všechny vaše dotazy. Více informací na našem webu www.manonlecaut.net

Kontakt

Zuzka Nedavašková
Telefon: 605 917 503
Email: nedavaskovi@seznam.cz
Webové stránky: www.manonlescaut.net
gordonsetr štěněgordonsetr štěně