Inzerát

Velmi nadějná štěňata s excelentním rodokmenem.Narozeni 6.1.2018. Předpoklad vyrovnaných povah, zdraví, vynikajícího exteriéru i lovecké upotřebitelnosti. Štěňata vhodná na chov, výstavy, myslivost i jako okouzlující rodinný společník. Rodiče jsou typickými představiteli plemene. Pracovně i výstavně vedení, velmi úspěšní jedinci.Oba plnochrupí,skus nůžkový.Nezávazná návštěva po domluvě vítána.
Bližší informace-zdraví, práce, výstavy atd. přímo na našem webu http://www.aressamarkan.com
Vaše dotazy rádi zodpovíme na e-mailu: scudlovaM@seznam.cz nebo tel: +420 724 137 959
Chovatelský servis, kupní smlouva a kontakt s novými majiteli je pro nás samozřejmostí. Startovací balíček do začátku, informace a poradenství k dispozici. Štěňata jsou odchovávána v rodinném prostředí a řádně socializována. Budou očkovaná, odčervená, čipovaná. Odběr koncem února,popř.domluva.Neváhejte nás kontaktovat pro Vaše dotazy.

Kontakt

Marta Ščudlová
Telefon: +420724137959
Němčany
Email: scudlovaM@seznam.cz
Webové stránky: www.aressamarkan.com
Gordonsetr - Gordon SetterGordonsetr - Gordon SetterGordonsetr - Gordon Setter