Inzerát

CHS FCI Áres Šamarkan si dovoluje nabídnout velmi nadějná štěňata s excelentním rodokmenem. Výrazná anglicko-australská linie.
Narozena 3.10.2017. Předpoklad vyrovnaných povah, zdraví, vynikajícího exteriéru i lovecké upotřebitelnosti. Štěňata vhodná na chov, výstavy, myslivost i jako okouzlující rodinný společník. Rodiče jsou typickými představiteli plemene. Pracovně i výstavně vedení, velmi úspěšní jedinci. Matka EBONY PEARL Áres Šamarkan - otec mladý, velmi nadějný pes JASPER Black Ivy. Oba jsou plnochrupí, skus nůžkový.
Bližší informace přímo na našem webu http://www.aressamarkan.com
Vaše dotazy rádi zodpovíme na e-mailu: scudlovaM@seznam.cz nebo tel: +420 724 137 959

Chovatelský servis, kupní smlouva a kontakt s novými majiteli je pro nás samozřejmostí. Startovací balíček do začátku, informace a poradenství k dispozici. Nezávazná návštěva po domluvě vítána. Štěňátka jsou odchovávána v rodinném prostředí a řádně socializována. Budou očkovaná, odčervená, čipovaná. Odběr poslední týden v listopadu nebo dle domluvy.
Cena: Na dotaz

Kontakt

Marta Ščudlová
Telefon: +420724137959
Němčany
Email: scudlovaM@seznam.cz
Webové stránky: http://www.aressamarkan.com
Gordon setr - Gordon setterGordon setr - Gordon setterGordon setr - Gordon setter