Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Prohlášení výboru

Prohlášení výboru 28. kvě 2018 17:54 #1

Dobrý večer,
i přes vydané prohlášení výboru jsem dnes chtěl pozvat ještě jednou touto formou všechny členy MSKAO na volební schůzi do Kojetína.
Nikdo z nás si po nevydařené VČS 3.3.neuvědomil, když pan Novák vydal prohlášení a podání, že to není žert...těch jsme zažili v ten den asi 8 hodin v kuse....že pan Novák jednal dle zákona.
Využil té možnosti, když byl vcelku hrůzostrašným a nechutným způsobem odvolán. Bez jediného argumentu, bez jediného podkladu. Uvědomme si, co jsme na schůzi byli, že takhle to probíhalo. Nenechejme se následně manipulovat.
A jelikož pan Novák využil své zákonné možnosti...ne toho, jak nyní opět nechutně toto překroutil v informaci jakovýbor, je jediná cesta....navolit nový výbor a kontrolní komisi, uvést vše do pořádku a rozjet se domů.
Nepřipadá totiž v úvahu měnit program schůze-dle zákona ....tudíž schůze 3.6.2018 bude volební. Nic víc.
Raději upozorňuji dopředu.
Pokud by opět někdo vnesl na tuto schůzi chaos, mohlo by se stát, že čas plyne a asi tak v září-říjnu-pokud bychom věci neuvedli do pořádku, může soud nařídit likvidace spolku.To opravdu není žert.
Zapsaní ve spolkovém rejstříku jsou pouze 3 členové výboru.
Matrikářka, jednatelka a pan Novák nedělali nic protiprávně, nerozesílali nevyžádanou poštu atp., pouze a pouze si jakovýbor a i nikdo další celou dobu neuvědomoval, že je vše v rukou pana Nováka. Ale, díky komu ?
To chce trochu přemýšlení.
Přijeďme, volme a urovnejme věci do pořádku.
O psy se zde rozhodně nejedná.
Vygenerováno za 0.169 sekund