BIS

Napsal Jiří Rada. Zařazeno do Výstavy

 27.KVĚTNA 2018 - KLUBOVÉ VÝSTAVY STAVAČOV-SLÁDKOVIČOVO, SLOVENSKO
Titul Best in Show - 
nejkrásnější pes výstavy a současně titul nejkrásnější pracovní pes výstavy a cenu exkluzivního mediálního partnera výstavy - časopisu Poľovníctvo a rybárstvo získal gordonsetr ANTHONY SCHOTCH DO POLE, jehož majiteli jsou Lubomír a Alena Fialovi a chovatelem taktéž člen klubu Zdeněk Hejzlar. Jedná se Toníkův hattrick na Slovensku, protože titul BIS si odnesl i v letech 2016 a 2017.

SLADKOVICOVO

                                                                                                                                                                                                                                                                                       

23. A 24. ČERVNA 2018 - MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA INTERCANIS - BRNO
Titul Best in Group, Best of Day a následně i Best In Show - nejkrásnější pes skupiny VII. FCI a nejkrásnější pes dne a následně i nejkrásnější pes výstavy získal anglický setr ASLAN LIKE AN ANGEL ROYAL SETTER majitele Pavla Thiela a z chovu členky klubu Adély Hünerové.

BRNO

 

 

30. ČERVNA A 1. ČERVENCE 2018 - NÁRODNÍ VÝSTAVA - KLATOVY
A opět titul Best in Group, Best of Day a následně i Best In Show - nejkrásnější pes skupiny VII. FCI a nejkrásnější pes dne a následně i njekrásnější pes výstavy získal anglický setr ASLAN LIKE ROYAL SETTER majitele Pavla Thiela a z chovu členky klubu Adély Hünerové. Druhý BIS v řadě v průběhu dvou po sobě následujících víkendů, to je superúspěch!

KLATOVY

 

 Gratulujeme majitelům, chovatelům, handlerům a děkujeme za vzornou reprezentaci Moravskoslezského klubu anglických ohařů a především našich skvělých krásných plemen. Velký dík a uznání samozřejmě patří všem majitelům setrů a pointerů, kteří se svými psy propagují jejich krásu, ušlechtilost a nadání, ať už na soutěžních polích výstavních, pracovních nebo na honech či v lukách, v parcích......