Výcvikový kurz 2015 - dokument z průběhu akce [video]

Zařazeno do Klub

Na konci srpna 2015 proběhlo již třetí vydání VÝCVIKOVÉHU KURZU, tentokráte pod taktovkou chovatelské komise. Organizace na místě se ujala naše ekonomka, Taťána Bednářová - Wilczková, a v této organizační kooperaci vše fungovalo tak jak mělo.

Kurzu se zúčastnilo 22 jedinců, kteří byli rozdělěni do čtyř skupin podle jejich pokročilosti, malý počet psů v každé skupině zaručil osobní přístup každého výcvikáře. Mimo samozřejmého výcviku v poli měli kurzisté možnost vyzkoušet si výcvik vodních disciplín, přinášení, navštívili bažantnici (kde také probíhal výcvik), užili si slavnostní zvěřinovou tabuli. Volné chvíle byly vyplněny přednáškami o genetice, výstavách, výcviku i chovu; každý si vyzkoušel výstavu i zkoušky nanečisto.

Děkujeme všem účastníkům a doufáme, že se budeme i nadále potkávat na našich klubových akcích, ať už na zkouškách, výstavách či na dalších ročnících našich setkání!

Díky VIDEODOKUMENTU máte možnost nasát atmosféru této velmi povedené akce!