Tituly:   m Vanesa-z-Luhove-sece
Zápis: ČLP/IS/14712 Narození: 18.2.2006
Vyšetření: DKK 0/0 Výška: 62 cm
Otec: Windsor od Velkého dubu
Matka: Ilen z Luhové seče
Výstavy: res.CAC, CAC, Národní vítěz
Zkoušky: ZV – I.c., PZ – I.c., LZ – II.c.
Majitel: Bc. Kateřina Hulíková
Adresa: Podlesí 364, 757 01 Valašské Meziříčí
Kontakt tel: 777130137; e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.everdene.estranky.cz
Poznámky:  

"Děkuji chovateli, p. Arnoštu Cahlíkovi, za to že mi svěřil tak úžasnou setří holku, za to že mi byl průvodcem a rádcem a pomohl mi dovést "nás" ke zkouškám vloh, podzimkám i lesním zkouškám! Díky němu jsme nejen dosáhly krásných výsledků, ale měly jsme i možnost uplatnit naučené dovednosti v praxi. "Julinka", jak jí doma říkáme, se osvědčila nejen jako pracovní fena, ale i jako skvělá maminka! Dala život 3 vrhům a její potomci Adonis, Augustus, Aurora, Bethany Lady a Bernard Lord jsou chovní jedinci. Její potomci z vrhu "D" jsou na nejlepší cestě splnit podmínky chovnosti. Dnes už má "Julinka" trochu šedivou bradičku, ale to jí neubírá na zdraví ani na životním elánu! Přeji této úžasné setří dámě i nadále pevné zdraví a děkuji jí za to, že změnila můj život!"

majitelka Kateřina Hulíková

Vanesa-z-Luhove-sece